Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 03.12
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
i Bujanovca (UCPMB) odrzuciła w sobotę propozycję przerwania walk przedstawioną podczas rozmów przez wysłannika NATO, Petera Feitha.
Według nich projekt zakłada przekazanie Serbom wioski, która aktualnie jest pod ich kontrolą. Feith zapowiedział wznowienie negocjacji.
W ciągu ostatniego roku w starciach pomiędzy UCPMB a serbskimi siłami bezpieczeństwa zginęło ok. 30 osób.
(PAP)Arafat zaprasza Szarona na rozmowy

Jaser Arafat wzywa Izrael do wznowienia negocjacji.
Emiraty krytykują stanowisko USA w sprawie Jerozolimy.

Palestyński przywódca Jaser Arafat wezwał w sobotę nowy rząd izraelski do wznowienia rozmów pokojowych na bazie porozumień, osiągniętych w trakcie wcześniejszych negocjacji.
Nowy premier Izraela Ariel Szaron uzależnia wznowienie rozmów pokojowych
i Bujanovca (UCPMB) odrzuciła w sobotę propozycję przerwania walk przedstawioną podczas rozmów przez wysłannika NATO, Petera Feitha.<br>Według nich projekt zakłada przekazanie Serbom wioski, która aktualnie jest pod ich kontrolą. Feith zapowiedział wznowienie negocjacji.<br>W ciągu ostatniego roku w starciach pomiędzy UCPMB a serbskimi siłami bezpieczeństwa zginęło ok. 30 osób.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Arafat zaprasza Szarona na rozmowy&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Jaser Arafat wzywa Izrael do wznowienia negocjacji.<br>Emiraty krytykują stanowisko USA w sprawie Jerozolimy.&lt;/&gt;<br><br>Palestyński przywódca Jaser Arafat wezwał w sobotę nowy rząd izraelski do wznowienia rozmów pokojowych na bazie porozumień, osiągniętych w trakcie wcześniejszych negocjacji.<br>Nowy premier Izraela Ariel Szaron uzależnia wznowienie rozmów pokojowych
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego