Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 02.19
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
jest przestępstwem.
Funkcjonariusze religijni przeprowadzili w środę wieczorem i czwartek rano obławę na zakochane pary. Wiele z nich znaleziono w różnych krępujących sytuacjach, np. przyłapano nagą parę w samochodzie czy ukrywającą się w pokoju hotelowym. Islam jest oficjalną religią Malezji. Wyznaje go około 60 procent z 23 milionów mieszkańców kraju.
(PAP)Szalona zabawa w Wenecji kosztowała dwa miliardy

Wenecki karnawał - jedna z najsłynniejszych tego typu imprez na świecie - rozpoczął się w piątek.
Co roku do miasta na lagunie przyjeżdża z tej okazji ponad pół miliona turystów. W ubiegłym roku Wenecję odwiedziło 700 tysięcy amatorów karnawałowej zabawy.
Tegoroczny karnawał przebiega pod hasłem
jest przestępstwem.<br>Funkcjonariusze religijni przeprowadzili w środę wieczorem i czwartek rano obławę na zakochane pary. Wiele z nich znaleziono w różnych krępujących sytuacjach, np. przyłapano nagą parę w samochodzie czy ukrywającą się w pokoju hotelowym. Islam jest oficjalną religią Malezji. Wyznaje go około 60 procent z 23 milionów mieszkańców kraju.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Szalona zabawa w Wenecji kosztowała dwa miliardy&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Wenecki karnawał - jedna z najsłynniejszych tego typu imprez na świecie - rozpoczął się w piątek.&lt;/&gt;<br>Co roku do miasta na lagunie przyjeżdża z tej okazji ponad pół miliona turystów. W ubiegłym roku Wenecję odwiedziło 700 tysięcy amatorów karnawałowej zabawy.<br>Tegoroczny karnawał przebiega pod hasłem
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego