Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 02.16
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
handel Sejm uchwalił ustawę o kosmetykach, dostosowującą przepisy do wymagań UE. Reguluje ona zasady obrotu kosmetykami oraz zawiera listę substancji o znanych właściwościach toksycznych, których stosowanie jest zabronione.
Zgodnie z uchwaloną ustawą, do obrotu mogą być dopuszczone jedynie kosmetyki wytwarzane z dozwolonych do stosowania składników, właściwie opakowane i odpowiednio oznakowane.
(PAP)Polska firma dostanie pożyczkę

finanse Europejski Bank Odbudowy i Rozwoju, wraz z innymi bankami, udzieli największej w swej historii pożyczki dla polskiej firmy leasingowej.
W opublikowanym w środę w Londynie komunikacie bank informuje, że przeznaczy 55 mln euro dla EFL.
(pap)Hutnictwo wymaga restrukturyzacji

Ministerstwo Gospodarki chce rozpocząć konsolidację polskiego
handel&lt;/&gt; Sejm uchwalił ustawę o kosmetykach, dostosowującą przepisy do wymagań UE. Reguluje ona zasady obrotu kosmetykami oraz zawiera listę substancji o znanych właściwościach toksycznych, których stosowanie jest zabronione.<br>Zgodnie z uchwaloną ustawą, do obrotu mogą być dopuszczone jedynie kosmetyki wytwarzane z dozwolonych do stosowania składników, właściwie opakowane i odpowiednio oznakowane.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Polska firma dostanie pożyczkę&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;finanse&lt;/&gt; Europejski Bank Odbudowy i Rozwoju, wraz z innymi bankami, udzieli największej w swej historii pożyczki dla polskiej firmy leasingowej.<br>W opublikowanym w środę w Londynie komunikacie bank informuje, że przeznaczy 55 mln euro dla EFL.<br>&lt;au&gt;(pap)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Hutnictwo wymaga restrukturyzacji&lt;/&gt;<br><br>Ministerstwo Gospodarki chce rozpocząć konsolidację polskiego
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego