Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 02.15
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
mogłaby dotyczyć niepieniężnych dochodów otrzymywanych przez pracownika od pracodawcy, które są obecnie zwolnione z podatku PIT.
Z kolei Senacka komisja gospodarki opowiedziała się za likwidacją zwolnienia z podatku PIT od sprzedaży akcji niektórych spółek, zgodnie z propozycją Sejmu, mimo zastrzeżeń prawników, że zniesienie tej ulgi może być niezgodne z konstytucją.
(PAP)Amerykańska inflacja nie podniesie głowy

Przewodniczący Fed Alan Greenspan chce uchronić amerykańską gospodarkę przed dalszym spadkiem.
Greenspan powiedział we wtorek, że gospodarkę amerykańską czeka w tym roku ostre zwolnienie tempa wzrostu. Zwrócił uwagę na zapasy niesprzedanej produkcji oraz wskazał na spadek optymizmu amerykańskich konsumentów.
Szef Rezerwy Federalnej nie wykluczył, że
mogłaby dotyczyć niepieniężnych dochodów otrzymywanych przez pracownika od pracodawcy, które są obecnie zwolnione z podatku PIT.<br>Z kolei Senacka komisja gospodarki opowiedziała się za likwidacją zwolnienia z podatku PIT od sprzedaży akcji niektórych spółek, zgodnie z propozycją Sejmu, mimo zastrzeżeń prawników, że zniesienie tej ulgi może być niezgodne z konstytucją.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Amerykańska inflacja nie podniesie głowy&lt;/&gt;<br><br>Przewodniczący Fed Alan Greenspan chce uchronić amerykańską gospodarkę przed dalszym spadkiem.<br>Greenspan powiedział we wtorek, że gospodarkę amerykańską czeka w tym roku ostre zwolnienie tempa wzrostu. Zwrócił uwagę na zapasy niesprzedanej produkcji oraz wskazał na spadek optymizmu amerykańskich konsumentów.<br>Szef Rezerwy Federalnej nie wykluczył, że
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego