Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 02.20
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
i demonstracji.
(PAP)Pracownicy Daewoo walczą o pracę

Poniedziałek był kolejnym dniem starć między koreańską policją a pracownikami koncernu Daewoo Motors Co. w Bupyong pod Seulem. Uczestniczyło w nich około 300 robotników i 2000 funkcjonariuszy policji specjalnej. W piątek, aby umocnić szanse porozumienia z General Motors, Daewoo zwolniło 1751 pracowników.
(PAP)Ucieczka z Afryki nie powiodła się

Hiszpania Policja zatrzymała 198 nielegalnych imigrantów, próbujących dostać się do Hiszpanii. Są to uchodźcy z państw afrykańskich. Co roku tysiące Afrykańczyków próbuje przepłynąć przez Cieśninę Gibraltarską do Hiszpanii. W ub. r. zatrzymano ok. 15 000 takich osób.
(pap)Włoszka nielegalnie prowadziła adopcję

Rosja Aresztowano
i demonstracji.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Pracownicy Daewoo walczą o pracę&lt;/&gt;<br><br>Poniedziałek był kolejnym dniem starć między koreańską policją a pracownikami koncernu Daewoo Motors Co. w Bupyong pod Seulem. Uczestniczyło w nich około 300 robotników i 2000 funkcjonariuszy policji specjalnej. W piątek, aby umocnić szanse porozumienia z General Motors, Daewoo zwolniło 1751 pracowników.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Ucieczka z Afryki nie powiodła się&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Hiszpania&lt;/&gt; Policja zatrzymała 198 nielegalnych imigrantów, próbujących dostać się do Hiszpanii. Są to uchodźcy z państw afrykańskich. Co roku tysiące Afrykańczyków próbuje przepłynąć przez Cieśninę Gibraltarską do Hiszpanii. W ub. r. zatrzymano ok. 15 000 takich osób.<br>&lt;au&gt;(pap)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Włoszka nielegalnie prowadziła adopcję&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Rosja&lt;/&gt; Aresztowano
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego