Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 03.23
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
i odmówiła wszczęcia śledztwa przeciwko ministrowi gospodarki Januszowi Steinhoffowi, którego firma Bartimpex chciała ścigać za niedopełnienie obowiązków.
Firma Aleksandra Gudzowatego Bartimpex złożyła do prokuratury doniesienie o rzekomym przestępstwie Steinhoffa, który ich zdaniem nie dopełnił swych obowiązków, promując na polskim rynku gazowym firmę norweską oraz rosyjski Gazprom, pomijając rodzimą firmę - Bartimpex.
(PAP)Uczeń rozlał rtęć w szkolnej toalecie

Katowice 213 dzieci zostało w czwartek ewakuowanych z budynku szkoły podstawowej i gimnazjum w Jastrzębiu-Zdroju. Powodem alarmu była rtęć przyniesiona przez jednego z uczniów i rozlana w toalecie.
Wbrew początkowym informacjom substancji było na szczęście niewiele, dzięki temu nikomu nic się nie stało
i odmówiła wszczęcia śledztwa przeciwko ministrowi gospodarki Januszowi Steinhoffowi, którego firma Bartimpex chciała ścigać za niedopełnienie obowiązków.<br>Firma Aleksandra Gudzowatego Bartimpex złożyła do prokuratury doniesienie o rzekomym przestępstwie Steinhoffa, który ich zdaniem nie dopełnił swych obowiązków, promując na polskim rynku gazowym firmę norweską oraz rosyjski Gazprom, pomijając rodzimą firmę - Bartimpex.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Uczeń rozlał rtęć w szkolnej toalecie&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Katowice&lt;/&gt; 213 dzieci zostało w czwartek ewakuowanych z budynku szkoły podstawowej i gimnazjum w Jastrzębiu-Zdroju. Powodem alarmu była rtęć przyniesiona przez jednego z uczniów i rozlana w toalecie.<br>Wbrew początkowym informacjom substancji było na szczęście niewiele, dzięki temu nikomu nic się nie stało
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego