Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 03.20
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
Dziekiewicz-Pilich

SPROSTOWANIE Autorką aktualnie przyznawanej statuetki Fryderyka jest oczywiście pani Dorota Dziekiewicz-Pilich, a nie, jak mylnie podaliśmy w artykule "Muzyka godna i niegodna Fryderyka", Anna Bohdziewicz-Pilich.
Za pomyłkę serdecznie przepraszamy.
(Metropol)Prywaciarze na wystawie W Warszawie w Domu Związku Rzemiosła Polskiego otwarto wystawę fotograficzną "Prywaciarze 1945 - 89".
(PAP)kalejdoskopNajdłużej surfują w Hongkongu

INTERNET Według badań agencji Nielsen/NetRatings największa ilość użytkowników Internetu żyje w USA. Jest ich 98 milionów. Na drugim miejscu jest Japonia, gdzie regularnie surfuje 15 milionów fanów sieci. Na miejscu trzecim są Niemcy (13 mln).
Najwięcej czasu, 9 godzin i 24 minuty dziennie w
Dziekiewicz-Pilich&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;SPROSTOWANIE&lt;/&gt; Autorką aktualnie przyznawanej statuetki Fryderyka jest oczywiście pani Dorota Dziekiewicz-Pilich, a nie, jak mylnie podaliśmy w artykule "Muzyka godna i niegodna Fryderyka", Anna Bohdziewicz-Pilich.<br>Za pomyłkę serdecznie przepraszamy.<br>&lt;au&gt;(Metropol)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Prywaciarze na wystawie&lt;/&gt; W Warszawie w Domu Związku Rzemiosła Polskiego otwarto wystawę fotograficzną "Prywaciarze 1945 - 89".<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;page nr=11&gt;<br><br>&lt;tit&gt;kalejdoskop&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Najdłużej surfują w Hongkongu&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;INTERNET&lt;/&gt; Według badań agencji Nielsen/NetRatings największa ilość użytkowników Internetu żyje w USA. Jest ich 98 milionów. Na drugim miejscu jest Japonia, gdzie regularnie surfuje 15 milionów fanów sieci. Na miejscu trzecim są Niemcy (13 mln).<br>Najwięcej czasu, 9 godzin i 24 minuty dziennie w
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego