Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Dziennik Polski
Nr: 2/6
Miejsce wydania: Kraków
Rok: 1998
sobie wszystkiego do końca - akcentowała Grześkowiak w rozmowie z dziennikarzami.
Szef litewskiego Sejmu zapewnił ją natomiast, że obawy związane z planowanym nowym podziałem administracyjnym Litwy są bezpodstawne, bowiem przed uchwaleniem zmiany będą konsultowane z mniejszościami.
W drugim dniu oficjalnej wizyty na Litwie marszałek Senatu rozmawiała też z prezydentem Valdasem Adamkusem.
(PAP)


Weekendy i święta
Bez ciężarówek

Ograniczenia ruchu ciężarówek obowiązują od wczoraj na drogach we wszystkie święta państwowe i kościelne, a także w lipcu i sierpniu w weekendy, a w czerwcu i wrześniu - w niedziele. Ograniczenia dotyczą pojazdów o masie całkowitej przekraczającej 12 ton.
Obowiązują także w lipcu i w sierpniu
sobie wszystkiego do końca&lt;/&gt; - akcentowała Grześkowiak w rozmowie z dziennikarzami.<br>Szef litewskiego Sejmu zapewnił ją natomiast, że obawy związane z planowanym nowym podziałem administracyjnym Litwy są bezpodstawne, bowiem przed uchwaleniem zmiany będą konsultowane z mniejszościami.<br>W drugim dniu oficjalnej wizyty na Litwie marszałek Senatu rozmawiała też z prezydentem Valdasem Adamkusem.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;tit&gt;Weekendy i święta&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Bez ciężarówek&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Ograniczenia ruchu ciężarówek obowiązują od wczoraj na drogach we wszystkie święta państwowe i kościelne, a także w lipcu i sierpniu w weekendy, a w czerwcu i wrześniu - w niedziele. Ograniczenia dotyczą pojazdów o masie całkowitej przekraczającej 12 ton.&lt;/&gt;<br>Obowiązują także w lipcu i w sierpniu
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego