Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 6/03
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
INDIANY JONESA POMOŻE CHORYM DZIECIOM AFRYKAŃSKIM
STR. 10Kolejne obostrzenia w związku z zapobieganiem pryszczycy będą obowiązywać na lubuskich przejściach granicznych. Niebawem, aby dostać się do Polski, trzeba będzie zdezynfekować ręce. Zostanie także wprowadzony zakaz wwożenia zwierząt domowych (koty, psy, itp.) do Polski - dowiedziała się PAP.
Z informacji uzyskanych przez PAP wynika, że w najbliższym czasie wszyscy wjeżdżający do Polski będą musieli dezynfekować ręce w specjalnym płynie. Nie wiadomo jeszcze, w jaki sposób będzie to zorganizowane.
"Obecnie ręce odkażają, przy pomocy zraszaczy, celnicy i osoby, które dokonują rewizji" - potwierdził Ryszard Połozowski, lekarz weterynarii na granicy w Świecku. Wszystkie osoby udające się
INDIANY JONESA POMOŻE CHORYM DZIECIOM AFRYKAŃSKIM <br>STR. 10<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>Kolejne obostrzenia w związku z zapobieganiem pryszczycy będą obowiązywać na lubuskich przejściach granicznych. Niebawem, aby dostać się do Polski, trzeba będzie zdezynfekować ręce. Zostanie także wprowadzony zakaz wwożenia zwierząt domowych (koty, psy, itp.) do Polski - dowiedziała się PAP.<br>Z informacji uzyskanych przez PAP wynika, że w najbliższym czasie wszyscy wjeżdżający do Polski będą musieli dezynfekować ręce w specjalnym płynie. Nie wiadomo jeszcze, w jaki sposób będzie to zorganizowane.<br>"Obecnie ręce odkażają, przy pomocy zraszaczy, celnicy i osoby, które dokonują rewizji" - potwierdził Ryszard Połozowski, lekarz weterynarii na granicy w Świecku. Wszystkie osoby udające się
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!