Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 6/03
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
wygrała bieg na 500 metrów Wczoraj podczas zawodów Pucharu Świata w łyżwiarstwie szybkim w Calgary Catriona Lemay-Doan była najlepsza. W rozegranym od piątku do niedzieli konkursie padły cztery rekordy Polski. Pobili je: Katarzyna Wójcicka (dwukrotnie: 1500 i 3000 m) oraz Paweł Zygmunt (5000 m) i Tomasz Świst (500 m).
(PAP)Skruszeni Finowie wracają na trasy narciarstwo Reprezentacja Finlandii w biegach narciarskich wraca do rywalizacji w Pucharze Świata. Trzynastu zawodników weźmie udział w zawodach, które od 7 do 11 marca odbędą się w Oslo.
W zakończonych w minioną niedzielę zawodach w Kawgołowie nie wystąpił ani jeden Fin. Powodem były afery dopingowe
wygrała bieg na 500 metrów Wczoraj podczas zawodów Pucharu Świata w łyżwiarstwie szybkim w Calgary Catriona Lemay-Doan była najlepsza. W rozegranym od piątku do niedzieli konkursie padły cztery rekordy Polski. Pobili je: Katarzyna Wójcicka (dwukrotnie: 1500 i 3000 m) oraz Paweł Zygmunt (5000 m) i Tomasz Świst (500 m).&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>Skruszeni Finowie wracają na trasy narciarstwo Reprezentacja Finlandii w biegach narciarskich wraca do rywalizacji w Pucharze Świata. Trzynastu zawodników weźmie udział w zawodach, które od 7 do 11 marca odbędą się w Oslo.<br>W zakończonych w minioną niedzielę zawodach w Kawgołowie nie wystąpił ani jeden Fin. Powodem były afery dopingowe
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego