Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 21/03
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
50 km nad Ziemią to, co z niego pozostanie, powinno rozpaść się na około 1500 kawałków o łącznej masie ponad 20 ton, pędzących z prędkością wystarczającą do przebicia dwumetrowej ściany z żelbetonu.
Resztki mającego za sobą 15 lat pracy Mira powinny spaść do Oceanu Spokojnego - między Nową Zelandią a Chile.
(PAP)


Byk ponad barierami Podczas corridy na arenie w Walencji szarżujący byk nie wyhamował i przeskoczył przez barierę. Wzbudziło to mieszane uczucia u najbliżej siedzących widzów, od rozbawienia po strach.
(PAP)


Książę Henryk stanął
w obronie królowej

Duński książę Henryk stanął we wtorek w obronie swojej uzależnionej od nikotyny
małżonki - królowej
50 km nad Ziemią to, co z niego pozostanie, powinno rozpaść się na około 1500 kawałków o łącznej masie ponad 20 ton, pędzących z prędkością wystarczającą do przebicia dwumetrowej ściany z żelbetonu. <br>Resztki mającego za sobą 15 lat pracy Mira powinny spaść do Oceanu Spokojnego - między Nową Zelandią a Chile.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;tit&gt;Byk ponad barierami&lt;/&gt; Podczas corridy na arenie w Walencji szarżujący byk nie wyhamował i przeskoczył przez barierę. Wzbudziło to mieszane uczucia u najbliżej siedzących widzów, od rozbawienia po strach.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;tit&gt;Książę Henryk stanął <br>w obronie królowej&lt;/&gt;<br><br>Duński książę Henryk stanął we wtorek w obronie swojej uzależnionej od nikotyny <br>małżonki - królowej
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego