Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.02 (1)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
Przyszli z odsieczą i zatrzymali napastników - pracowników agencji ochrony.
MK

Pociąg już lewituje
SZANGHAJ
W Nowy Rok ruszył pierwszy na świecie lewitujący nad szynami pociąg Maglev. Kursuje po Szanghaju z niewyobrażalną prędkością 430 km na godzinę. Porusza się na poduszce magnetycznej, unikając tym samym tarcia, które by go spowalniało.
BT / PAP / AP

Zawał wśród kardiologów
LIVERPOOL
67-letnia Brytyjka miała szczęście w nieszczęściu. Lecąc do USA dostała zawału serca - to przykre. Na pokładzie samolotu było jednak... 15 kardiochirurgów - to szczęśliwy traf. Oczywiście, uratowali jej życie.
BT / PAP / AP

Terier znów zaatakował
LONDYN
Nie kończą się psie kłopoty księżnej Anny, jedynej córki
Przyszli z odsieczą i zatrzymali napastników - pracowników agencji ochrony.<br>&lt;au&gt;MK&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sub="word"&gt;&lt;tit&gt;Pociąg już lewituje&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;SZANGHAJ&lt;/&gt;<br>W Nowy Rok ruszył pierwszy na świecie lewitujący nad szynami pociąg Maglev. Kursuje po Szanghaju z niewyobrażalną prędkością 430 km na godzinę. Porusza się na poduszce magnetycznej, unikając tym samym tarcia, które by go spowalniało.<br>&lt;au&gt;BT / PAP / AP&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sub="word"&gt;&lt;tit&gt;Zawał wśród kardiologów&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;LIVERPOOL&lt;/&gt;<br>67-letnia Brytyjka miała szczęście w nieszczęściu. Lecąc do USA dostała zawału serca - to przykre. Na pokładzie samolotu było jednak... 15 kardiochirurgów - to szczęśliwy traf. Oczywiście, uratowali jej życie.<br>&lt;au&gt;BT / PAP / AP&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sub="word"&gt;&lt;tit&gt;Terier znów zaatakował&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;LONDYN&lt;/&gt;<br>Nie kończą się psie kłopoty księżnej Anny, jedynej córki
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego