Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 02.07 (32)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
atak serca. Swoją karierę w świecie Disneya rozpoczął w 1939 roku. Oprócz Myszki tworzył m.in. postaci do filmów "Dumbo" i "Piotruś Pan". Podziwiano jego zmysł w doborze kolorów. Kiedy poproszono go o pomalowanie ścian w jednym z disneylandów na biało, odrzekł: - Mam 34 odcienie bieli, który sobie życzycie?
AP/ PAP/ PS

Weźmie ślub?
Britney Spears
Britney Spears (22 l.) cały czas spotyka się ze swoim byłym mężem, Jasonem Alexandrem (22 l.). Przypomnijmy, że unieważnienie ich niedawnego ślubu nastąpiło zaledwie po kilkudziesięciu godzinach od jego zawarcia.
Britney nie tylko została wyśledzona na potajemnych schadzkach z Jasonem, ale także cały czas nie
atak serca. Swoją karierę w świecie Disneya rozpoczął w 1939 roku. Oprócz Myszki tworzył m.in. postaci do filmów "Dumbo" i "Piotruś Pan". Podziwiano jego zmysł w doborze kolorów. Kiedy poproszono go o pomalowanie ścian w jednym z disneylandów na biało, odrzekł: &lt;au&gt;- Mam 34 odcienie bieli, który sobie życzycie?&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;AP/ PAP/ PS&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="world"&gt;&lt;tit&gt;Weźmie ślub?&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Britney Spears&lt;/&gt;<br>Britney Spears (22 l.) cały czas spotyka się ze swoim byłym mężem, Jasonem Alexandrem (22 l.). Przypomnijmy, że unieważnienie ich niedawnego ślubu nastąpiło zaledwie po kilkudziesięciu godzinach od jego zawarcia.<br>Britney nie tylko została wyśledzona na potajemnych schadzkach z Jasonem, ale także cały czas nie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego