Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Goniec Warzawski
Nr: 01.08
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1939
kraju odbyły się nabożeństwa i manifestacje żałobne. Można powiedzieć bez przesady, że cała Wielkopolska okryta była kirem, podobnie, jak głębokim smutkiem okryte były serca wszystkich jej mieszkańców.
Również na Pomorzu odbyły się uroczystości żałobne pełne powagi godności i skupienia.

SPOTKANIE W BRECHTESGADEN PRZEDMIOTEM ZAINTERESOWANIA ANGLII I FRANCJI
LONDYN, 7. 1. (PAT) Dzisiejsza prasa angielska w dalszym ciągu z ożywieniem komentuje wizytę min. Becka u kanclerza Hitlera, snując na ten temat rozmaite domysły i przypuszczenia.
Korespondent berliński "Timesa" zaznacza, że w Berchtesgaden omówiono nie tylko stosunki polsko-niemieckie, ale także aktualne zagadnienia polityki międzynarodowej.
Korespondent paryski "Timesa" zwraca uwagę, że wizyta min
kraju odbyły się nabożeństwa i manifestacje żałobne. Można powiedzieć bez przesady, że cała Wielkopolska okryta była kirem, podobnie, jak głębokim smutkiem okryte były serca wszystkich jej mieszkańców.<br>Również na Pomorzu odbyły się uroczystości żałobne pełne powagi godności i skupienia.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;&lt;tit&gt;SPOTKANIE W BRECHTESGADEN PRZEDMIOTEM ZAINTERESOWANIA ANGLII I FRANCJI&lt;/&gt;<br>LONDYN, 7. 1. (PAT) Dzisiejsza prasa angielska w dalszym ciągu z ożywieniem komentuje wizytę min. Becka u kanclerza Hitlera, snując na ten temat rozmaite domysły i przypuszczenia.<br>Korespondent berliński "Timesa" zaznacza, że w Berchtesgaden omówiono nie tylko stosunki polsko-niemieckie, ale także aktualne zagadnienia polityki międzynarodowej.<br>Korespondent paryski "Timesa" zwraca uwagę, że wizyta min
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego