Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Detektyw
Nr: 4(152)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1999
wezwaniom serca, jest to zwykle początek nieszczęścia nie tylko tych dwojga ludzi. Przeważnie cierpi na tym również ich potomstwo.
Kenneth i Marilyn na razie żyją jednak po bożemu w jednym z tych bloków z apartamentami w Scarborough. Jakoś leci; okresy wzlotów uczuć zdarzają się w krótkich przerwach między długotrwałymi potyczkami. Pan domu i ojciec dwojga małych dzieci zajęty jest intensywną pracą i wiążącymi się z jego zawodem wyjazdami służbowymi. Marilyn siedzi w domu i wychowuje dzieci. Często bierze Debbie i Dawida i jedzie w odwiedziny do swoich rodziców w Kitchener.
Podczas jednego z kilkudniowych pobytów w swym mieście rodzinnym spotyka mężczyznę, tego
wezwaniom serca, jest to zwykle początek nieszczęścia nie tylko tych dwojga ludzi. Przeważnie cierpi na tym również ich potomstwo.<br>Kenneth i Marilyn na razie żyją jednak po bożemu w jednym z tych bloków z apartamentami w Scarborough. Jakoś leci; okresy wzlotów uczuć zdarzają się w krótkich przerwach między długotrwałymi potyczkami. Pan domu i ojciec dwojga małych dzieci zajęty jest intensywną pracą i wiążącymi się z jego zawodem wyjazdami służbowymi. Marilyn siedzi w domu i wychowuje dzieci. Często bierze Debbie i Dawida i jedzie w odwiedziny do swoich rodziców w Kitchener.<br>Podczas jednego z kilkudniowych pobytów w swym mieście rodzinnym spotyka mężczyznę, tego
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego