Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 10
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
Projekty te przekazano do Rady Miejskiej.Narciarskie święto w Białym Dunajcu

3 marca młodzież Szkoły Podstawowej nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Białym Dunajcu uczestniczyła w biegach narciarskich.
Uczniowie startowali w trzech kategoriach wiekowych. W grupie najmłodszej dziewcząt - od pierwszej do czwartej klasy, pierwsze miejsce zajęła Agata Sichelska, drugie - Katarzyna Papież, trzecie - Katarzyna Lichaj. W tej samej kategorii chłopców zwyciężył Janusz Magulski przed Tomaszem Stachurą i Pawłem Pańszczykiem.
Wśród dziewcząt z klas piątych i szóstych najlepszymi okazały się Anna Ślimak, Danuta Rafałko i Joanna Pawlikowska. W grupie chłopców pierwsze miejsce zajął Krzysztof Kalata, drugie - Bartłomiej Mrugała, trzecie - Piotr Burnus.
Wśród najstarszych
Projekty te przekazano do Rady Miejskiej.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Narciarskie święto w Białym Dunajcu&lt;/tit&gt;<br><br>3 marca młodzież Szkoły Podstawowej nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Białym Dunajcu uczestniczyła w biegach narciarskich.<br>Uczniowie startowali w trzech kategoriach wiekowych. W grupie najmłodszej dziewcząt - od pierwszej do czwartej klasy, pierwsze miejsce zajęła Agata Sichelska, drugie - Katarzyna Papież, trzecie - Katarzyna Lichaj. W tej samej kategorii chłopców zwyciężył Janusz Magulski przed Tomaszem Stachurą i Pawłem Pańszczykiem.<br>Wśród dziewcząt z klas piątych i szóstych najlepszymi okazały się Anna Ślimak, Danuta Rafałko i Joanna Pawlikowska. W grupie chłopców pierwsze miejsce zajął Krzysztof Kalata, drugie - Bartłomiej Mrugała, trzecie - Piotr Burnus.<br>Wśród najstarszych
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego