Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 07
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
serwerze Uniwersytetu Michigan.


Psychotest:
Sprawdź, czy łatwo cię rozśmieszyć, czy jesteś Jedi, czy jesteś leniwa (och), czy jesteś zakochana albo czy możesz zostać kucharzem.
źródło piękna

Latem bardziej niż kiedykolwiek jesteś spragniona chłodnej, krystalicznej wody. Potrzebuje jej całe twoje ciało, każdy centymetr skóry. Aby prawidłowo funkcjonować, tryskać zdrowiem i młodością.
Paulina Karolak

•Woda stanowi źródło wszelkiego życia.
Cały świat, tak jak i każdy z nas, ludzi, składa się w większości z wody. Ty też zanim ujrzałaś po raz pierwszy światło dnia, pływałaś w wodach płodowych matki. I mimo że o tym nie pamiętasz, jest to tak głęboko utrwalone w podświadomości
serwerze Uniwersytetu Michigan.&lt;/&gt;<br><br><br>&lt;div type="art"&gt;&lt;tit&gt;Psychotest:&lt;/&gt;<br>Sprawdź, czy łatwo cię rozśmieszyć, czy jesteś Jedi, czy jesteś leniwa (och), czy jesteś zakochana albo czy możesz zostać kucharzem.<br>&lt;gap&gt;&lt;/&gt;<br><br><br><br>&lt;div type="art" sex="f"&gt;&lt;tit&gt;źródło piękna&lt;/&gt;<br><br>Latem bardziej niż kiedykolwiek jesteś spragniona chłodnej, krystalicznej wody. Potrzebuje jej całe twoje ciało, każdy centymetr skóry. Aby prawidłowo funkcjonować, tryskać zdrowiem i młodością.<br>&lt;au&gt;Paulina Karolak&lt;/&gt;<br><br>&#149;Woda stanowi źródło wszelkiego życia.<br>Cały świat, tak jak i każdy z nas, ludzi, składa się w większości z wody. Ty też zanim ujrzałaś po raz pierwszy światło dnia, pływałaś w wodach płodowych matki. I mimo że o tym nie pamiętasz, jest to tak głęboko utrwalone w podświadomości
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe słowo roku 2019

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe słowo roku 2019. 
Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!

Pobierz bezpłatny e-book
„Pułapki ortografii"
prof. Jerzego Bralczyka!

Uwaga, do ebooka zostały dołączone informacje handlowe w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną, toteż jego zamówienie wymaga wyrażenia poniższych zgód.

Wyślij

Weź udział w akcji „Młodzieżowe słowo roku 2019” i odbierz darmowy e-book!