Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Życie Podkarpackie
Nr: 02.09
Miejsce wydania: Przemyśl
Rok: 2005
pomoże w wypełnieniu różnych wniosków - dodał W. Olejniczak.
Minister podkreślał także rolę tradycji i przywiązania do historii oraz potrzebę wpajania jej młodym ludziom. Zapewnił także, że wszyscy, którzy starali się o dopłaty, na pewno je dostaną. Zadeklarował ponadto wsparcie dla producentów wikliny i hodowców wierzb energetycznych.

SZÓWSKO (gm. Wiązownica)
Sadowa, Pieczarkowa, Kasztanowa...
Od kilku dni Szówsko, największą miejscowość gminy Wiązownica, zdobią niebieskie tabliczki z nazwami ulic.
Starania o nadanie ulicom i przysiółkom Szówska nazw władze gminy oraz sołectwa czyniły od kilku lat. W ostatnich dniach stycznia w miejscowości ustawiono wreszcie długo wyczekiwane tabliczki z nazwami ulic.
Miejscowość Szówsko ma prawie 700
pomoże w wypełnieniu różnych wniosków - dodał W. Olejniczak. <br>Minister podkreślał także rolę tradycji i przywiązania do historii oraz potrzebę wpajania jej młodym ludziom. Zapewnił także, że wszyscy, którzy starali się o dopłaty, na pewno je dostaną. Zadeklarował ponadto wsparcie dla producentów wikliny i hodowców wierzb energetycznych.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;SZÓWSKO (gm. Wiązownica) <br>&lt;intro&gt;Sadowa, Pieczarkowa, Kasztanowa... <br>Od kilku dni Szówsko, największą miejscowość gminy Wiązownica, zdobią niebieskie tabliczki z nazwami ulic.&lt;/&gt;<br>Starania o nadanie ulicom i przysiółkom Szówska nazw władze gminy oraz sołectwa czyniły od kilku lat. W ostatnich dniach stycznia w miejscowości ustawiono wreszcie długo wyczekiwane tabliczki z nazwami ulic. <br>Miejscowość Szówsko ma prawie 700
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego