Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy medyczne
Rok: 1998
Piotra Fijewskiego dostarcza podstawowych wiadomości na ten temat. To ministudium wewnętrznych stanów pustki i zarazem poradnik psychologiczny.

TRENING INTERPERSONALNY
autorzy: dr Krzysztof Jedliński, Lucyna Golińska, Mariola Karczewska Danuta Łabędź,
Teresa Ossowska, Hanna Szczepańska
wydanie I
format:14,5 x 20,5 cm
objętość:176 stron
ISBN 83-87021-27-X
Pierwsza w Polsce książka poświęcona treningowi interpersonalnemu, zdejmująca z tego tematu aurę tajemniczości i pokazująca proces grupowy, jakim jest trening interpersonalny "od kuchni".
Książka wykorzystuje zapisy sesji treningowych, w których brali udział autorzy.

W przygotowaniu:

PRZEMOC W RODZINIE
autorki: Katarzyna Skrzypek, Hanna Szczepańska
Książka mówi o tym, co dzieje się między
Piotra Fijewskiego dostarcza podstawowych wiadomości na ten temat. To ministudium wewnętrznych stanów pustki i zarazem poradnik psychologiczny.<br><br>&lt;tit&gt;TRENING INTERPERSONALNY&lt;/&gt;<br>autorzy: dr Krzysztof Jedliński, Lucyna Golińska, Mariola Karczewska Danuta Łabędź,<br>Teresa Ossowska, Hanna Szczepańska <br>wydanie I<br>format:14,5 x 20,5 cm <br>objętość:176 stron <br>ISBN 83-87021-27-X<br>Pierwsza w Polsce książka poświęcona treningowi interpersonalnemu, zdejmująca z tego tematu aurę tajemniczości i pokazująca proces grupowy, jakim jest trening interpersonalny "od kuchni".<br>Książka wykorzystuje zapisy sesji treningowych, w których brali udział autorzy.<br><br>&lt;tit&gt;W przygotowaniu:&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;PRZEMOC W RODZINIE&lt;/&gt;<br>autorki: Katarzyna Skrzypek, Hanna Szczepańska<br>Książka mówi o tym, co dzieje się między
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego