Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 4
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
Helclów". Wdzięczna i wzruszona publiczność obejrzała "Jasełka" oraz bogatą wiązankę przyśpiewek i tańców góralskich. Po występie "Mali Szaflarzanie" zwiedzili Kraków i kopalnię soli w Wieliczce.

II Zimowy Turniej Piłki Siatkowej

W ostatnią sobotę i niedzielę stycznia w szkolnej hali sportowej w Szaflarach zostaną rozegrane eliminacje i finały II Zimowego Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy. Organizatorem turnieju jest Uczniowski Klub Sportowy "Świt" w Szaflarach. Impreza prezentuje wysoki poziom siatkówki, gdyż w rozgrywkach startują znane drużyny, a mianowicie: drużyna ZNP z Nowego Targu, "Orawa" z Jabłonki, drużyna Centralnego Ośrodka Sportowego z Zakopanego, drużyny z Gorlic, z Krempach i z Szaflar.
Po bardzo
Helclów". Wdzięczna i wzruszona publiczność obejrzała "Jasełka" oraz bogatą wiązankę przyśpiewek i tańców góralskich. Po występie "Mali Szaflarzanie" zwiedzili Kraków i kopalnię soli w Wieliczce.<br><br>&lt;tit&gt;II Zimowy Turniej Piłki Siatkowej&lt;/&gt;<br><br>W ostatnią sobotę i niedzielę stycznia w szkolnej hali sportowej w Szaflarach zostaną rozegrane eliminacje i finały II Zimowego Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy. Organizatorem turnieju jest Uczniowski Klub Sportowy "Świt" w Szaflarach. Impreza prezentuje wysoki poziom siatkówki, gdyż w rozgrywkach startują znane drużyny, a mianowicie: drużyna ZNP z Nowego Targu, "Orawa" z Jabłonki, drużyna Centralnego Ośrodka Sportowego z Zakopanego, drużyny z Gorlic, z Krempach i z Szaflar.<br>Po bardzo
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego