Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 23
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
czerwca o godz. 19.00 w nowotarskim Ratuszu wystąpi zespół gitarowy "Bell Arte". W programie znalazły się utwory Vivaldiego, Schuberta i Bizeta.
* W piątek, 11 czerwca o godz. 18.00 otwarta zostanie w nowotarskim MOK-u wystawa fotografii Leszka Wasylkowskiego, pt. "Niedzica i okolice przed zalaniem i po zalaniu".
* Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Banku Spółdzielczego w Bukowinie Tatrzańskiej rozegrany zostanie w sobotę 12 czerwca w hali sportowej "Gorce" w Nowym Targu. Początek zawodów o godz. 9.00. Wstęp wolny.
* W sobotę, 12 czerwca o godz. 18.00 w nowotarskiej Galerii "Jatki" wystąpi działający przy szkole muzycznej zespół "Small Band". W programie
czerwca o godz. 19.00 w nowotarskim Ratuszu wystąpi zespół gitarowy "Bell Arte". W programie znalazły się utwory Vivaldiego, Schuberta i Bizeta.<br>* W piątek, 11 czerwca o godz. 18.00 otwarta zostanie w nowotarskim MOK-u wystawa fotografii Leszka Wasylkowskiego, pt. "Niedzica i okolice przed zalaniem i po zalaniu".<br>* Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Banku Spółdzielczego w Bukowinie Tatrzańskiej rozegrany zostanie w sobotę 12 czerwca w hali sportowej "Gorce" w Nowym Targu. Początek zawodów o godz. 9.00. Wstęp wolny.<br>* W sobotę, 12 czerwca o godz. 18.00 w nowotarskiej Galerii "Jatki" wystąpi działający przy szkole muzycznej zespół "Small Band". W programie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego