Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 03.26
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
bilety.
Z kolei dziś o godz. 12.00 w Studio odbędzie się wernisaż wystawy Barbary Hanickiej pt. "Leworęczna kobieta".
(Metropol)Rafael na targach w Katowicach

malarstwo Po raz pierwszy można było obejrzeć prawdopodobnie jedyną z zachowanych w polskich zbiorach pracę mistrza włoskiego Renesansu - Rafaela.
"Szkic do arrasu oddanie kluczy św. Piotrowi" zaprezentowano podczas rozpoczętych w piątek w Katowicach Targów Sztuki Art 2001. Pracę znaleziono przypadkowo kilkanaście lat temu na strychu Kurii Archidiecezjalnej w Katowicach. Planuje się badanie szkicu w Londynie.
(PAP)Śląski teatr zatańczy dla Brytyjczyków

taniec Śląski Teatr Tańca z Bytomia, uznawany za jeden z najlepszych zespołów tańca współczesnego w
bilety.<br>Z kolei dziś o godz. 12.00 w Studio odbędzie się wernisaż wystawy Barbary Hanickiej pt. "Leworęczna kobieta".<br>&lt;au&gt;(Metropol)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Rafael na targach w Katowicach&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;malarstwo&lt;/&gt; Po raz pierwszy można było obejrzeć prawdopodobnie jedyną z zachowanych w polskich zbiorach pracę mistrza włoskiego Renesansu - Rafaela.<br>"Szkic do arrasu oddanie kluczy św. Piotrowi" zaprezentowano podczas rozpoczętych w piątek w Katowicach Targów Sztuki Art 2001. Pracę znaleziono przypadkowo kilkanaście lat temu na strychu Kurii Archidiecezjalnej w Katowicach. Planuje się badanie szkicu w Londynie.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Śląski teatr zatańczy dla Brytyjczyków&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;taniec&lt;/&gt; Śląski Teatr Tańca z Bytomia, uznawany za jeden z najlepszych zespołów tańca współczesnego w
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego