Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 27
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
prawdę mówiąc nawet tej setki firma E. nie dała rady wyprostować.
- W praktyce żaden słup na odgałęzieniu do Rudnej nie był prostowany - twierdzi B. Remont linii 01 to fikcja, zaś wszystkie wykonane w jego ramach prace stanowią najwyżej 9 proc. wartości kosztorysu.
W sprawie remontu prawdopodobnie niedługo postawione zostaną zarzuty Piotrowi K., właścicielowi firmy E., oraz niektórym pracownikom TP SA Piła. Moi rozmówcy twierdzą, że w firmie wyczuwa się już nastrój nerwowego oczekiwania.

Być może zgrzeszyłem

Panuje opinia, że dyrektor Z. mógłby jeszcze długo rządzić, ale zgubiła go pazerność.
- Jest zachłanny jak małe dziecko - ocenia A., który nie rozumie, po co
prawdę mówiąc nawet tej setki firma E. nie dała rady wyprostować.<br>- W praktyce żaden słup na odgałęzieniu do Rudnej nie był prostowany - twierdzi B. Remont linii 01 to fikcja, zaś wszystkie wykonane w jego ramach prace stanowią najwyżej 9 proc. wartości kosztorysu.<br>W sprawie remontu prawdopodobnie niedługo postawione zostaną zarzuty Piotrowi K., właścicielowi firmy E., oraz niektórym pracownikom TP SA Piła. Moi rozmówcy twierdzą, że w firmie wyczuwa się już nastrój nerwowego oczekiwania.<br><br>&lt;tit&gt;Być może zgrzeszyłem&lt;/&gt;<br><br>Panuje opinia, że dyrektor Z. mógłby jeszcze długo rządzić, ale zgubiła go pazerność.<br>- Jest zachłanny jak małe dziecko - ocenia A., który nie rozumie, po co
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego