Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.03 (2)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
postanowiono, że 1 marca ruszy w Polsacie kolejna, czwarta już edycja reality show "Bar".
Już wkrótce rozpoczną się castingi. Właśnie dogadywane są szczegóły programu: ostateczny tytuł, jego konwencja i zadania, przed którymi będą musieli stanąć zawodnicy.
Ustalono już, że muszą być zachowane stałe elementy tego programu, jak Gorące Krzesła czy Plus-Minus.
"Bar" powstaje na licencji skandynawskiej firmy Strix Television, która oferuje także takie reality show, jak "Farma", "Harem" czy "Fabryka sławy". Na ich realizację w Polsce jeszcze musimy poczekać.
"Bar" miał już swoje wersje m.in. w Portugalii, USA czy w Niemczech.

TP

Drozda jedzie na golfa
Prosto z balu sylwestrowego
postanowiono, że 1 marca ruszy w Polsacie kolejna, czwarta już edycja reality show "Bar".<br>Już wkrótce rozpoczną się castingi. Właśnie dogadywane są szczegóły programu: ostateczny tytuł, jego konwencja i zadania, przed którymi będą musieli stanąć zawodnicy. <br>Ustalono już, że muszą być zachowane stałe elementy tego programu, jak Gorące Krzesła czy Plus-Minus. <br>"Bar" powstaje na licencji skandynawskiej firmy Strix Television, która oferuje także takie reality show, jak "Farma", "Harem" czy "Fabryka sławy". Na ich realizację w Polsce jeszcze musimy poczekać. <br>"Bar" miał już swoje wersje m.in. w Portugalii, USA czy w Niemczech.<br>&lt;gap&gt;<br>&lt;au&gt;TP&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Drozda jedzie na golfa&lt;/&gt;<br>Prosto z balu sylwestrowego
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego