Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Głos Pasłęka
Nr: various
Miejsce wydania: Pasłęk
Rok: 2004
odpadów z Niemiec. Trzy lata temu, firma Gelato Fantastico wwiozła na teren Pasłęka elementy z likwidowanej fabryki dr Oetkera z Karlsruhe. "Złom" ten składowany był na działce przy ulicy Westerplatte. M.in. interwencja Głosu Pasłęka doprowadziła do usunięcia nielegalnego złomowiska. Poniżej wypowiedź burmistrza na ten temat.
W programie 1 TVP "Plus minus" podano, że m. in. w okolicach Pasłęka składowane są toksyczne odpady z Niemiec. Czy może Pan ustosunkować się do tej wiadomości, wyjaśnić jak długo to trwa i kto na tym zarabia?
BB
W programie 1 TVP "Plus minus" podano informację, że m.in. w okolicach Pasłęka składowane są niebezpieczne odpady
odpadów z Niemiec. Trzy lata temu, firma Gelato Fantastico wwiozła na teren Pasłęka elementy z likwidowanej fabryki dr Oetkera z Karlsruhe. "Złom" ten składowany był na działce przy ulicy Westerplatte. M.in. interwencja Głosu Pasłęka doprowadziła do usunięcia nielegalnego złomowiska. Poniżej wypowiedź burmistrza na ten temat.<br>W programie 1 TVP "Plus minus" podano, że m. in. w okolicach Pasłęka składowane są toksyczne odpady z Niemiec. Czy może Pan ustosunkować się do tej wiadomości, wyjaśnić jak długo to trwa i kto na tym zarabia?<br>BB<br>W programie 1 TVP "Plus minus" podano informację, że m.in. w okolicach Pasłęka składowane są niebezpieczne odpady
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego