Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 21
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
Doznał złamania obydwu kości udowych.
- Kierowca jadący "na podwójnym gazie" był również sprawcą wypadku w Nowym Targu przy ul. Krakowskiej. Siedzący za kierownicą volkswagena passata Sławomir Ł. najechał na tył volkswagena golfa. W wypadku zostało rannych aż 5 osób.
- Złodzieje odwiedzili jedną z bacówek w lasach gorczańskich nad Nowym Targiem. Po ich wizycie z domku zniknęła piła elektryczna, dwa radia CB i antena.
- W czwartek 20 maja w Nowym Targu przy ul. Szaflarskiej pod koła fiata 127 p. wpadł 7-letni Andrzej J. Dziecko trafiło do szpitala ze złamaną kością udową.
- Policjanci z sekcji gospodarczej zatrzymali na jarmarku nowotarżanina handlującego pirackimi płytami
Doznał złamania obydwu kości udowych.<br>- Kierowca jadący "na podwójnym gazie" był również sprawcą wypadku w Nowym Targu przy ul. Krakowskiej. Siedzący za kierownicą volkswagena passata Sławomir Ł. najechał na tył volkswagena golfa. W wypadku zostało rannych aż 5 osób.<br>- Złodzieje odwiedzili jedną z bacówek w lasach gorczańskich nad Nowym Targiem. Po ich wizycie z domku zniknęła piła elektryczna, dwa radia CB i antena.<br>- W czwartek 20 maja w Nowym Targu przy ul. Szaflarskiej pod koła fiata 127 p. wpadł 7-letni Andrzej J. Dziecko trafiło do szpitala ze złamaną kością udową.<br>- Policjanci z sekcji gospodarczej zatrzymali na jarmarku nowotarżanina handlującego pirackimi płytami
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego