Typ tekstu: Książka
Autor: Berwińska Krystyna
Tytuł: Con amore
Rok wydania: 1995
Rok powstania: 1974
zacząć zarabiać. Andrzeja czeka rok dyplomowy, nie ma mowy, żeby chałturzył.
Co za radość rozłożyć z powrotem cały warsztat! Przypinać kalkę do deski, układać wszystkie swoje grafiony, piórka, redisówki, ekierki, ołówki, flamastry... pochuchać na rapidagraf - skarb najwyższej klasy! Przygotować formatki. Pomarzyć o kulmanie... Pobawić się przykładnicą... Poukładać kartony, kalki, sulfity. Pociąć mój ukochany szary, chropawy papier pakowy, na którym lubię smarować węglem albo sangwiną.
Patrzę na swój ostatni przed chorobą projekt "Przedszkole w osiedlu miejskim". Skopany! Kompletnie skopany. Drę go na drobne kawałeczki. Zrobię to zupełnie inaczej.
Przeglądam notatki z wykładów Zachwatowicza... Czeka mnie egzamin u Suzina z geometrii wykreślnej. Założyłam
zacząć zarabiać. Andrzeja czeka rok dyplomowy, nie ma mowy, żeby chałturzył.<br>Co za radość rozłożyć z powrotem cały warsztat! Przypinać kalkę do deski, układać wszystkie swoje grafiony, piórka, redisówki, ekierki, ołówki, flamastry... pochuchać na rapidagraf - skarb najwyższej klasy! Przygotować formatki. Pomarzyć o kulmanie... Pobawić się przykładnicą... Poukładać kartony, kalki, sulfity. Pociąć mój ukochany szary, chropawy papier pakowy, na którym lubię smarować węglem albo sangwiną. <br>Patrzę na swój ostatni przed chorobą projekt "Przedszkole w osiedlu miejskim". Skopany! Kompletnie skopany. Drę go na drobne kawałeczki. Zrobię to zupełnie inaczej. <br>Przeglądam notatki z wykładów Zachwatowicza... Czeka mnie egzamin u Suzina z geometrii wykreślnej. Założyłam
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego