Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 04.03 (14)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
antyglobalistycznemu?

- Żadne z dzisiaj istniejących państw. Żyjemy w globalnym systemie kapitalistycznym i też w skali globalnej chcemy go zmienić. Oczywiście taka zmiana może zacząć się od masowego buntu społecznego w jednym kraju, jednak aby była skuteczna, kolejne muszą upaść jak kostki domina. Trochę tak jak blok wschodni w 89 roku".

(Podczas czatu w redakcji "Polityki")Prof. Zyta Gilowska posłanka PO, o oszczędzaniu w państwie:

"- Będziemy musieli oszczędzać na wszystkim. Ale trzeba zacząć od drastycznych oszczędności w wydatkach na administrację. Dlatego chcemy na przykład zakazać finansowania telefonów komórkowych ze środków publicznych. Takie telefony mogą pozostać u 5 procent ich dotychczasowych dysponentów".

(W
antyglobalistycznemu?<br><br>- Żadne z dzisiaj istniejących państw. Żyjemy w globalnym systemie kapitalistycznym i też w skali globalnej chcemy go zmienić. Oczywiście taka zmiana może zacząć się od masowego buntu społecznego w jednym kraju, jednak aby była skuteczna, kolejne muszą upaść jak kostki domina. Trochę tak jak blok wschodni w 89 roku".<br><br>(Podczas czatu w redakcji "Polityki")&lt;/&gt;<br><br>&lt;div1&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Prof. Zyta Gilowska posłanka PO, o oszczędzaniu w państwie:&lt;/&gt;<br><br>"- Będziemy musieli oszczędzać na wszystkim. Ale trzeba zacząć od drastycznych oszczędności w wydatkach na administrację. Dlatego chcemy na przykład zakazać finansowania telefonów komórkowych ze środków publicznych. Takie telefony mogą pozostać u 5 procent ich dotychczasowych dysponentów".<br><br>(W
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego