Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.13 (10)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
przed laty wokół sprawy Elektromisu. Na tym zbudowali fikcyjną fabułę, którą zainteresował się Juliusz Machulski. Już kompletuje obsadę, a zdjęcia do "Czwartej władzy" zakończą się w marcu. Serial na ekrany trafi jesienią.
BM

Zabijał dzieci dla przyjemości
- Zabijałem, bo sprawiało mi to przyjemność - przyznał 25-letni Brazylijczyk Adriano da Silva. Podczas przesłuchania nawet nie usiłował ukrywać, że zamordował 12 chłopców w wieku 8-12 lat. Pokazał też, gdzie zakopywał ciała.
Z uśmiechem opisywał, jak najpierw - stosując wschodnie sztuki walki - dzieci ogłuszał, potem gwałcił, a w końcu dusił. Grozi mu 30 lat więzienia.
BT

Nie chcę być już chłopcem
Hugh Grant (43
przed laty wokół sprawy Elektromisu. Na tym zbudowali fikcyjną fabułę, którą zainteresował się Juliusz Machulski. Już kompletuje obsadę, a zdjęcia do "Czwartej władzy" zakończą się w marcu. Serial na ekrany trafi jesienią. <br>&lt;gap&gt;&lt;au&gt;BM&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="world"&gt;&lt;tit&gt;Zabijał dzieci dla przyjemości&lt;/&gt;<br>&lt;q&gt;- Zabijałem, bo sprawiało mi to przyjemność&lt;/&gt; - przyznał 25-letni Brazylijczyk Adriano da Silva. Podczas przesłuchania nawet nie usiłował ukrywać, że zamordował 12 chłopców w wieku 8-12 lat. Pokazał też, gdzie zakopywał ciała.<br>Z uśmiechem opisywał, jak najpierw - stosując wschodnie sztuki walki - dzieci ogłuszał, potem gwałcił, a w końcu dusił. Grozi mu 30 lat więzienia.<br>&lt;au&gt;BT&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="world"&gt;&lt;tit&gt;Nie chcę być już chłopcem&lt;/&gt;<br>Hugh Grant (43
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego