Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 03.06
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
promocji w mediach.

Takiej pomocy nie otrzymują najwidoczniej sądy i prokuratura. Od pięciu lat negatywne oceny sądów znacznie przeważają nad pozytywnymi (58 proc do 21 proc.). Im wyższy poziom wykształcenia, tym gorsze opinie o sądownictwie. Podobnie krytycznie postrzegana jest prokuratura. Nie ufa jej połowa respondentów. Jedna trzecia nie ma zdania.

Polacy ufają swojej armii. Dwie trzecie badanych wyraża się o niej pozytywnie, 9 proc. negatywnie. Nasz stosunek do wojska jest historyczny i stabilny. Przywiązania i podziwu dla tej instytucji nie osłabiło nawet wprowadzenie stanu wojennego w 1981 r.

Spośród nadawców telewizyjnych najwięcej pozytywnych ocen uzyskała telewizja publiczna. Jeśli jednak weźmiemy pod
promocji w mediach.<br><br>Takiej pomocy nie otrzymują najwidoczniej sądy i prokuratura. Od pięciu lat negatywne oceny sądów znacznie przeważają nad pozytywnymi (58 proc do 21 proc.). Im wyższy poziom wykształcenia, tym gorsze opinie o sądownictwie. Podobnie krytycznie postrzegana jest prokuratura. Nie ufa jej połowa respondentów. Jedna trzecia nie ma zdania.<br><br>Polacy ufają swojej armii. Dwie trzecie badanych wyraża się o niej pozytywnie, 9 proc. negatywnie. Nasz stosunek do wojska jest historyczny i stabilny. Przywiązania i podziwu dla tej instytucji nie osłabiło nawet wprowadzenie stanu wojennego w 1981 r.<br><br>Spośród nadawców telewizyjnych najwięcej pozytywnych ocen uzyskała telewizja publiczna. Jeśli jednak weźmiemy pod
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego