Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.03 (2)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
ojczyzna od czasu napaści na Irak.
Wiktor K.

Ryba psuje się od głowy
Taki rząd, jaki mamy, to wstyd! Panowie ministrowie mają kasę i co ich obchodzi, że ludzie są biedni?! Tylko myślą, jak zabrać dzieciom i emerytom. Gdzie są wyborcze obietnice.
W. Iwaniuk

Burmistrz płaci za nowo narodzone dzieci
Polacy nie chcą się rozmnażać. Niestety, z roku na rok jest nas coraz mniej. Ten dramatyczny problem dotknął również Łęczycy, której ludność przez ostatnie 20 lat zmniejszyła się o jedną piątą (z 20 tys. do 16 tys.).
Ale burmistrz tego miasteczka nie chce się biernie przyglądać, jak Łęczyca zamienia się w
ojczyzna od czasu napaści na Irak.<br>&lt;au&gt;Wiktor K.&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;div1&gt;<br>&lt;tit1&gt;Ryba psuje się od głowy&lt;/&gt;<br>Taki rząd, jaki mamy, to wstyd! Panowie ministrowie mają kasę i co ich obchodzi, że ludzie są biedni?! Tylko myślą, jak zabrać dzieciom i emerytom. Gdzie są wyborcze obietnice. <br>&lt;au&gt;W. Iwaniuk&lt;/&gt;&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Burmistrz płaci za nowo narodzone dzieci&lt;/&gt;<br>Polacy nie chcą się rozmnażać. Niestety, z roku na rok jest nas coraz mniej. Ten dramatyczny problem dotknął również Łęczycy, której ludność przez ostatnie 20 lat zmniejszyła się o jedną piątą (z 20 tys. do 16 tys.). <br>Ale burmistrz tego miasteczka nie chce się biernie przyglądać, jak Łęczyca zamienia się w
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego