Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Rzeczpospolita
Nr: 03.16
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
podstawie komunikatu CIR kwadrans przed południem.
Premier Miller nie widzi w tym nic złego. Sam dowiedział się o apelu wczoraj, także przed południem. - Najważniejsze, aby służby, które są zlokalizowane w państwie, o tym wiedziały. A wiedziały - powiedział.
Podczas gdy ministrowie kancelarii i premier tłumaczą, dlaczego o europejskich trzech minutach ciszy Polacy dowiedzieli się tak późno, Czesi stanęli na wysokości zadania. Premier Vladimir Spidla już w piątek zaapelował do rodaków o uczczenie madryckich ofiar. Dlatego w południe w Czechach włączono syreny i przerwano południowe programy informacyjne.
Informacja o irlandzkim apelu jest od piątku na stronie internetowej irlandzkiej prezydencji.
PAP


Sąd kazał aresztować
podstawie komunikatu &lt;name type="org"&gt;CIR&lt;/&gt; kwadrans przed południem.<br>Premier &lt;name type="person"&gt;Miller&lt;/&gt; nie widzi w tym nic złego. Sam dowiedział się o apelu wczoraj, także przed południem. &lt;q&gt;- Najważniejsze, aby służby, które są zlokalizowane w państwie, o tym wiedziały. A wiedziały&lt;/&gt; - powiedział.<br>Podczas gdy ministrowie kancelarii i premier tłumaczą, dlaczego o europejskich trzech minutach ciszy Polacy dowiedzieli się tak późno, Czesi stanęli na wysokości zadania. Premier &lt;name type="person"&gt;Vladimir Spidla&lt;/&gt; już w piątek zaapelował do rodaków o uczczenie madryckich ofiar. Dlatego w południe w &lt;name type="place"&gt;Czechach&lt;/&gt; włączono syreny i przerwano południowe programy informacyjne.<br>Informacja o irlandzkim apelu jest od piątku na stronie internetowej irlandzkiej prezydencji.<br>&lt;au&gt;PAP&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sub="home"&gt;<br>&lt;tit&gt;Sąd kazał aresztować
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego