Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.26 (21)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
i kombinacyjnie.
Trema nie zjadła w debiucie Niedzielana. W środę Polak pierwszy raz pokaże się publiczności w Nijmegen, w spotkaniu z Feyenoordem Rotterdam.
- Muszę strzelić gola - stwierdził Niedzielan. - W Amsterdamie kibice obrzucili mnie woreczkami z napojami. Mam nadzieję, że w Nijmegen będą mi bić brawo.
Trener NEC Johan Neeskens chwalił Polaka.
- Jestem z niego bardzo zadowolony. Jak na pierwszy raz, wypadł bardzo dobrze. Pamiętajcie, że Andre trenuje z nami dopiero dwa tygodnie - podsumował Neeskens.
MATEUSZ BOREK, CEZARY KOWALSKI

Posłuchali Faktu, dali im Konia!
Członkowie zarządu PZKosz zgodzili się z Faktem! Wybrali wczoraj w Bydgoszczy Arkadiusza Konieckiego (57 l.) na trenera reprezentacji
i kombinacyjnie.&lt;/&gt;<br>Trema nie zjadła w debiucie Niedzielana. W środę Polak pierwszy raz pokaże się publiczności w Nijmegen, w spotkaniu z Feyenoordem Rotterdam.<br>&lt;q&gt;- Muszę strzelić gola&lt;/&gt; - stwierdził Niedzielan. &lt;q&gt;- W Amsterdamie kibice obrzucili mnie woreczkami z napojami. Mam nadzieję, że w Nijmegen będą mi bić brawo.&lt;/&gt;<br>Trener NEC Johan Neeskens chwalił Polaka.<br>&lt;q&gt;- Jestem z niego bardzo zadowolony. Jak na pierwszy raz, wypadł bardzo dobrze. Pamiętajcie, że Andre trenuje z nami dopiero dwa tygodnie&lt;/&gt; - podsumował Neeskens.<br>&lt;gap&gt;&lt;au&gt;MATEUSZ BOREK, CEZARY KOWALSKI&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;Posłuchali Faktu, dali im Konia!&lt;/&gt;<br>Członkowie zarządu PZKosz zgodzili się z Faktem! Wybrali wczoraj w Bydgoszczy Arkadiusza Konieckiego (57 l.) na trenera reprezentacji
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego