Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Rzeczpospolita
Nr: 03.02
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
proc. uważa, że opozycja powinna program poprzeć, bo jest dobry, a 29 - że powinna poprzeć, bo konieczne jest natychmiastowe poparcie jakichkolwiek działań.
Jeśli planu nie uda się wprowadzić w życie, to - zdaniem 62 proc. z nas - rząd powinien podać się do dymisji. Tylko 14 proc. ma odwrotną opinię.
Prawie połowa Polaków (45 proc.) uważa, że ze względu na sytuację w kraju najlepszym rozwiązaniem byłoby przeprowadzenie w najbliższych miesiącach przedterminowych wyborów do Sejmu.
F.G.
Sondaż CBOS został przeprowadzony między 6 a 9 lutego na 1024-osobowej reprezentatywnej próbie dorosłych Polaków.


Polska ma propozycje kompromisu w sprawie konstytucji Unii Europejskiej
Ludność do
proc. uważa, że opozycja powinna program poprzeć, bo jest dobry, a 29 - że powinna poprzeć, bo konieczne jest natychmiastowe poparcie jakichkolwiek działań.<br>Jeśli planu nie uda się wprowadzić w życie, to - zdaniem 62 proc. z nas - rząd powinien podać się do dymisji. Tylko 14 proc. ma odwrotną opinię.<br>Prawie połowa Polaków (45 proc.) uważa, że ze względu na sytuację w kraju najlepszym rozwiązaniem byłoby przeprowadzenie w najbliższych miesiącach przedterminowych wyborów do &lt;name type="org"&gt;Sejmu&lt;/&gt;.<br>&lt;au&gt;F.G.&lt;/&gt;<br>&lt;hi&gt;Sondaż CBOS został przeprowadzony między 6 a 9 lutego na 1024-osobowej reprezentatywnej próbie dorosłych Polaków.&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sub="home"&gt;<br>&lt;tit&gt;&lt;name type="place"&gt;Polska&lt;/&gt; ma propozycje kompromisu w sprawie konstytucji &lt;name type="org"&gt;Unii Europejskiej&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Ludność do
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego