Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy medyczne
Rok: 1999
z rodzicami i warsztatów podnoszących umiejętności rodzicielskie.
"MOJE DZIECKO NIE PIJE ALKOHOLU"
JESTEŚ PEWIEN?
W ciągu ostatniego miesiąca w Polsce upiło się 39% 15-letnich chłopców i 23% 15-letnich dziewcząt
0-800 14 00 68
POMARAŃCZOWA LINIA
Pomaga rodzicom, których dzieci piją
PAŃSTWOWA AGENCJA ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW ALKOHOLOWYCH


Pomarańczowa linia
Pomaga rodzicom, których dzieci piją
* Jeśli chciałbyś włączyć się w nurt pomagania rodzicom nastolatków - jesteś pedagogiem szkolnym, psychologiem, wychowawcą, kuratorem, nauczycielem, duszpasterzem, opiekunem - zgłoś siebie i swoją placówkę do sieci "Pomarańczowej Linii"!
* Może jesteś liderem społeczności lokalnej, działaczem organizacji społecznej, organizatorem czasu wolnego dzieci i młodzieży - zgłoś swój akces do "Pomarańczowej
z rodzicami i warsztatów podnoszących umiejętności rodzicielskie.<br>"MOJE DZIECKO NIE PIJE ALKOHOLU"<br>JESTEŚ PEWIEN?<br>W ciągu ostatniego miesiąca w Polsce upiło się 39% 15-letnich chłopców i 23% 15-letnich dziewcząt<br>0-800 14 00 68<br>POMARAŃCZOWA LINIA<br>Pomaga rodzicom, których dzieci piją<br>PAŃSTWOWA AGENCJA ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW ALKOHOLOWYCH<br>&lt;page nr=15&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Pomarańczowa linia<br>Pomaga rodzicom, których dzieci piją&lt;/&gt;<br>* Jeśli chciałbyś włączyć się w nurt pomagania rodzicom nastolatków - jesteś pedagogiem szkolnym, psychologiem, wychowawcą, kuratorem, nauczycielem, duszpasterzem, opiekunem - zgłoś siebie i swoją placówkę do sieci "Pomarańczowej Linii"!<br>* Może jesteś liderem społeczności lokalnej, działaczem organizacji społecznej, organizatorem czasu wolnego dzieci i młodzieży - zgłoś swój akces do "Pomarańczowej
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

ZAGŁOSUJ NA MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021!

To już ostatnia prosta! Rozwijana lista poniżej zawiera finałową dwudziestkę. Zapoznaj się z ich znaczeniem i zagłosuj na zwycięskie słowo!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!