Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 10
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
SP przy Szpitalu Klinicznym nr 2 Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego (dawny SZRODiM), SP w Maruszynie Dolnej, SP w Nowym Bystrym, SP nr 15 w Nowym Sączu, SP nr 1 w Zakopanem i SP nr 8 w Zakopanem, SP w Murzasichlu, SP nr 6 w Nowym Targu i SP w Łącku. Ponadto szkoły, których uczniowie zostali laureatami konkursu, otrzymały albumy z malarstwem na szkle Eweliny Pęksowej.
Konkurs finansowo wsparli: Stowarzyszenie Rodzin Katolickich w Zakopanem, Prywatne Społeczne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Zakopanem, ksiądz dziekan Stanisław Olszówka oraz osoby prywatne.
jofKulturalny Janosik

Głośny był z zabójstwa warszawskiego studenta. Przez lata słynął też
SP przy Szpitalu Klinicznym nr 2 Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego (dawny SZRODiM), SP w Maruszynie Dolnej, SP w Nowym Bystrym, SP nr 15 w Nowym Sączu, SP nr 1 w Zakopanem i SP nr 8 w Zakopanem, SP w Murzasichlu, SP nr 6 w Nowym Targu i SP w Łącku. Ponadto szkoły, których uczniowie zostali laureatami konkursu, otrzymały albumy z malarstwem na szkle Eweliny Pęksowej.<br>Konkurs finansowo wsparli: Stowarzyszenie Rodzin Katolickich w Zakopanem, Prywatne Społeczne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Zakopanem, ksiądz dziekan Stanisław Olszówka oraz osoby prywatne.<br>&lt;au&gt;jof&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Kulturalny Janosik&lt;/tit&gt;<br><br>Głośny był z zabójstwa warszawskiego studenta. Przez lata słynął też
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego