Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 10
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
później doszły mnie wieści, że przeniósł się znów do Stanów, gdzie poślubił kolejną kobietę, którą również maltretuje - dodaje.
Tymczasem Penny-Jane odbudowała swoje życie. Po ukończeniu uniwersytetu otrzymała dyplom i tytuł magistra, szczęśliwie wyszła ponownie za mąż i osiadła w wiosce w hrabstwie Hertford, gdzie pracuje nad swą pracą doktorską. Ponadto jest szefową kursu dla maltretowanych kobiet; pomaga im w powrocie na przerwane studia i w podnoszeniu kwalifikacji. Brytyjski Cosmopolitan, w uznaniu dla jej pracy i osiągnięć, przyznał jej w 1998 roku nagrodę Women Of Achievement Awards.

Wolny wybór
Gavin de Becker podkreśla, że bez względu na to, jak bardzo kobieta
później doszły mnie wieści, że przeniósł się znów do Stanów, gdzie poślubił kolejną kobietę, którą również maltretuje - dodaje.<br>Tymczasem Penny-Jane odbudowała swoje życie. Po ukończeniu uniwersytetu otrzymała dyplom i tytuł magistra, szczęśliwie wyszła ponownie za mąż i osiadła w wiosce w hrabstwie Hertford, gdzie pracuje nad swą pracą doktorską. Ponadto jest szefową kursu dla maltretowanych kobiet; pomaga im w powrocie na przerwane studia i w podnoszeniu kwalifikacji. Brytyjski Cosmopolitan, w uznaniu dla jej pracy i osiągnięć, przyznał jej w 1998 roku nagrodę Women Of Achievement Awards.<br><br>Wolny wybór<br>Gavin de Becker podkreśla, że bez względu na to, jak bardzo kobieta
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego