Typ tekstu: Prasa
Tytuł: CKM
Nr: 3
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
roli odkryłem naprawdę sporo.
Wieść gminna niesie, że rola francuskiego agenta, który tropi bestię, była pisana specjalnie dla niego. Sam Reno pośrednio potwierdza tę tezę.
-Robert Emmerich (reżyser "Godzilli" -przyp. red.) zaprosił mnie kiedyś do siebie i stwierdził krótko: "Robimy film o Godzilli, występuje tam Francuz". Ot tak, po prostu. Potem wypiliśmy po szklance wina, tak, jakby od początku wszystko było ustalone.
Reno szybko przystał na Emmerichową propozycję i nie żałuje. Twierdzi, że jest zadowolony zarówno z siebie, jak i z całego filmu.
-Byłem mocno zaskoczony, kiedy zobaczyłem na ekranie tę bestię biegającą między wieżowcami. Wyglądała niesamowicie, bardzo naturalistycznie. Aż trudno
roli odkryłem naprawdę sporo.<br>Wieść gminna niesie, że rola francuskiego agenta, który tropi bestię, była pisana specjalnie dla niego. Sam Reno pośrednio potwierdza tę tezę.<br>-Robert Emmerich (reżyser "Godzilli" -przyp. red.) zaprosił mnie kiedyś do siebie i stwierdził krótko: "Robimy film o Godzilli, występuje tam Francuz". Ot tak, po prostu. Potem wypiliśmy po szklance wina, tak, jakby od początku wszystko było ustalone.<br>Reno szybko przystał na Emmerichową propozycję i nie żałuje. Twierdzi, że jest zadowolony zarówno z siebie, jak i z całego filmu.<br>-Byłem mocno zaskoczony, kiedy zobaczyłem na ekranie tę bestię biegającą między wieżowcami. Wyglądała niesamowicie, bardzo naturalistycznie. Aż trudno
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego