Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Rzeczpospolita
Nr: 03.02
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
do niego informacje o cudzie, który dokonałby się za sprawą francuskiego męża stanu. To warunek beatyfikacji.
Jan Paweł II wielokrotnie wymieniał Schumana, jako jednego z ojców integracji europejskiej, stawiając go obok Konrada Adenauera i Alcide De Gasperiego. Proces beatyfikacyjny włoskiego polityka został już wszczęty.


RAPORT ROKITY
Przyszedł Rywin do Agory
Poufne porozumienieTuż po zdemaskowaniu Lwa Rywina, SLD zawarł z Agorą poufne porozumienie o korupcyjnym charakterze. Jego celem był korzystny dla wydawcy "Gazety Wyborczej" układ sił na rynku medialnym - takie płyną wnioski z raportu o aferze Rywina przygotowanego przez Jana Rokitę.
Poseł PO jest przekonany - Rywin nie działał sam i w
do niego informacje o cudzie, który dokonałby się za sprawą francuskiego męża stanu. To warunek beatyfikacji.<br>&lt;name type="person"&gt;Jan Paweł II&lt;/&gt; wielokrotnie wymieniał &lt;name type="person"&gt;Schumana&lt;/&gt;, jako jednego z ojców integracji europejskiej, stawiając go obok &lt;name type="person"&gt;Konrada Adenauera&lt;/&gt; i &lt;name type="person"&gt;Alcide De Gasperiego&lt;/&gt;. Proces beatyfikacyjny włoskiego polityka został już wszczęty.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sub="home"&gt;<br>&lt;tit&gt;RAPORT &lt;name type="person"&gt;ROKITY&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Przyszedł &lt;name type="person"&gt;Rywin&lt;/&gt; do &lt;name type="org"&gt;Agory&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Poufne porozumienie&lt;/&gt;<br><br>&lt;div1&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Tuż po zdemaskowaniu &lt;name type="person"&gt;Lwa Rywina&lt;/&gt;, &lt;name type="org"&gt;SLD&lt;/&gt; zawarł z &lt;name type="org"&gt;Agorą&lt;/&gt; poufne porozumienie o korupcyjnym charakterze. Jego celem był korzystny dla wydawcy &lt;name type="tit"&gt;"Gazety Wyborczej"&lt;/&gt; układ sił na rynku medialnym - takie płyną wnioski z raportu o aferze &lt;name type="person"&gt;Rywina&lt;/&gt; przygotowanego przez &lt;name type="person"&gt;Jana Rokitę&lt;/&gt;.&lt;/&gt;<br>Poseł &lt;name type="org"&gt;PO&lt;/&gt; jest przekonany - &lt;name type="person"&gt;Rywin&lt;/&gt; nie działał sam i w
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego