Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 02.16
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
południem rodziny ofiar i pracownicy banku mieszczącego się w Rotundzie złożyli kwiaty pod tablicą pamiątkową, znajdującą się przy ul. Widok.
(Metropol)Szcześniak śpiewa dla zakochanych

Centrum

Nie tylko zakochani będą mogli posłuchać piosenek o tematyce miłosnej.
W niedzielę w Klubie Studenckim "Hybrydy" przy ul. Złotej 7/9 zaśpiewa Mieczysław Szczęśniak.
Poza tym już od godziny 13 na gości czekają takie atrakcje, jak konkursy, odczyty i koncert piosenek o miłości śpiewanych przez zakochanych.
(Metropol)Kloss wystąpi na Ursynowie

Ursynów Kabaret "Otto" wystąpi w najbliższą niedzielę z nowym programem pt. "Los piernikos de la Otto".
Będzie to jeden z wielu występów wieczoru pt
południem rodziny ofiar i pracownicy banku mieszczącego się w Rotundzie złożyli kwiaty pod tablicą pamiątkową, znajdującą się przy ul. Widok.<br>&lt;au&gt;(Metropol)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Szcześniak śpiewa dla zakochanych&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Centrum&lt;/&gt;<br><br>Nie tylko zakochani będą mogli posłuchać piosenek o tematyce miłosnej.<br>W niedzielę w Klubie Studenckim "Hybrydy" przy ul. Złotej 7/9 zaśpiewa Mieczysław Szczęśniak.<br>Poza tym już od godziny 13 na gości czekają takie atrakcje, jak konkursy, odczyty i koncert piosenek o miłości śpiewanych przez zakochanych.<br>&lt;au&gt;(Metropol)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Kloss wystąpi na Ursynowie&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Ursynów&lt;/&gt; Kabaret "Otto" wystąpi w najbliższą niedzielę z nowym programem pt. "Los piernikos de la Otto".<br>Będzie to jeden z wielu występów wieczoru pt
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego