Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Głos Pasłęka
Nr: various
Miejsce wydania: Pasłęk
Rok: 2004
na stałe zameldowane na terenie powiatu elbląskiego, znajdujące się w trudnej sytuacji materialnej, których dochód w 2003 roku na jedną osobę w rodzinie nie przekroczył 504 zł. lub 583 zł. w przypadku, gdy członkiem rodziny jest dziecko legitymujące się orzeczeniem o niepełnosprawności lub orzeczeniem o umiarkowanym lub znacznym stopniu niepełnosprawności.

Priorytetowo traktowani będą studenci z rodzin o najniższych dochodach.
Natomiast do pomocy stypendialnej nie kwalifikują studenci powtarzający semestr lub rok akademicki oraz studenci studiów podyplomowych.
Wnioski o stypendium można odbierać u pracowników socjalnych Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej pl.Grunwaldzki 8 wejście od ul. 3 Maja.
Proszę o dokładne zapoznanie się
na stałe zameldowane na terenie powiatu elbląskiego, znajdujące się w trudnej sytuacji materialnej, których dochód w 2003 roku na jedną osobę w rodzinie nie przekroczył 504 zł. lub 583 zł. w przypadku, gdy członkiem rodziny jest dziecko legitymujące się orzeczeniem o niepełnosprawności lub orzeczeniem o umiarkowanym lub znacznym stopniu niepełnosprawności.<br><br>Priorytetowo traktowani będą studenci z rodzin o najniższych dochodach.<br>Natomiast do pomocy stypendialnej nie kwalifikują studenci powtarzający semestr lub rok akademicki oraz studenci studiów podyplomowych.<br>Wnioski o stypendium można odbierać u pracowników socjalnych Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej pl.Grunwaldzki 8 wejście od ul. 3 Maja.<br>Proszę o dokładne zapoznanie się
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2023

Zapraszamy do udziału w zabawie!

Wybierz słowo
Ile masz lat?
Honorowy Mecenas Plebiscytu

Pobierz e-book "Chwytaj mem" Bartka Chacińskiego!

Honorowy Mecenas Plebiscytu
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych uczestników plebiscytu jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących prawach, dostępne jest w Regulaminie. W przypadku wyrażenia zgód marketingowych współadministratorami danych są Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. oraz ePWN Sp. z o.o., na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2023"!