Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Głos Pasłęka
Nr: various
Miejsce wydania: Pasłęk
Rok: 2004
będzie od godziny 8.00 do godziny 16.00. W sobotę zbieramy od godziny 8.00 do 14.00. Akcję pomocy najuboższym organizuje MOPS i Urząd Miejski przy pomocy harcerzy, licealistów i gimnazjalistów.
Nie bądź obojętny, pomóż!!!
jp


Świąteczna Zbiórka Żywności
26 i 27 listopada zbieramy ponownie żywność dla potrzebujących. Przed pasłęckimi sklepami spotkacie państwo harcerzy, lecealistów i gimnazjalistów, którym możecie przekazać produkty zakupione przez Was. Tym razem zebrana żywność i artykuły chemiczne trafią przed Świętami Bożego Narodzenia do mieszkańców Pasłęka i okolic. Akcję organizuje Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej i Urząd Miejski.
jp

Niewidoczne święto
Jutro obchodzimy Święto Niepodległości. Gdyby nie
będzie od godziny 8.00 do godziny 16.00. W sobotę zbieramy od godziny 8.00 do 14.00. Akcję pomocy najuboższym organizuje MOPS i Urząd Miejski przy pomocy harcerzy, licealistów i gimnazjalistów. <br>Nie bądź obojętny, pomóż!!!<br>&lt;au&gt;jp&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br><br>&lt;div type="news" sex="m"&gt;&lt;tit&gt;Świąteczna Zbiórka Żywności&lt;/&gt;<br>26 i 27 listopada zbieramy ponownie żywność dla potrzebujących. Przed pasłęckimi sklepami spotkacie państwo harcerzy, lecealistów i gimnazjalistów, którym możecie przekazać produkty zakupione przez Was. Tym razem zebrana żywność i artykuły chemiczne trafią przed Świętami Bożego Narodzenia do mieszkańców Pasłęka i okolic. Akcję organizuje Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej i Urząd Miejski.<br>&lt;au&gt;jp&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sex="m"&gt;&lt;tit&gt;Niewidoczne święto&lt;/&gt;<br>Jutro obchodzimy Święto Niepodległości. Gdyby nie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego