Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy handlowe
Rok: 2003
należy możliwie często wietrzyć. W miarę możliwości nie używaj codziennie tej samej pary obuwia. Intensywna eksploatacja jednej pary prowadzi do jej przedwczesnego zużycia.
9. Dbałość o wnętrze obuwia należy do użytkownika / utrzymanie czystości, zmiana wyściółek/.
10. Podeszwy ze skór naturalnych zużywają się szybciej i wymagaj podzelowania we własnym zakresie.
11. Przemoczone obuwie susz w temperaturze pokojowej do całkowitego wyschnięcia, używając prawideł. Następnie zakonserwuj obuwie dobrą pastą. Do suszenia nie używaj suszarki, kaloryfera, piecyka itp.
12. Obuwie należy użytkować zgodnie z jego przeznaczeniem. Np.. pantofle domowe używaj w domu, buty sportowe do uprawiania sportu itp.
DEICHMANN OBUWIE
OGÓLNE WARUNKI ROZPOZNAWANIA ZGŁOSZEŃ NIEZGODNOŚCI
należy możliwie często wietrzyć. W miarę możliwości nie używaj codziennie tej samej pary obuwia. Intensywna eksploatacja jednej pary prowadzi do jej przedwczesnego zużycia.<br>9. Dbałość o wnętrze obuwia należy do użytkownika / utrzymanie czystości, zmiana wyściółek/.<br>10. Podeszwy ze skór naturalnych zużywają się szybciej i wymagaj podzelowania we własnym zakresie.<br>11. Przemoczone obuwie susz w temperaturze pokojowej do całkowitego wyschnięcia, używając prawideł. Następnie zakonserwuj obuwie dobrą pastą. Do suszenia nie używaj suszarki, kaloryfera, piecyka itp.<br>12. Obuwie należy użytkować zgodnie z jego przeznaczeniem. Np.. pantofle domowe używaj w domu, buty sportowe do uprawiania sportu itp.<br>&lt;name type="org"&gt;DEICHMANN &lt;/&gt; OBUWIE<br>OGÓLNE WARUNKI ROZPOZNAWANIA ZGŁOSZEŃ NIEZGODNOŚCI
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego