Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 08.07
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
mniej zarobimy na wywozie mięsa (o ok. 120 mln dol.) i owocach (o ok. 60 mln dol.), natomiast w pierwszej połowie roku sporo wydaliśmy na import zbóż.
Unijne zapotrzebowanie na naszą żywność nie jest więc tak duże, jak nam się wydaje.

KRAJI być, i mieć

I być, i mieć ˇ Publicznie politycy domagają się jawności majątkowej, ale prywatnie robią wszystko, by jej uniknąć

W świetle telewizyjnych kamer politycy żądają jawności majątkowej w życiu publicznym. W zaciszach gabinetów jednak wymyślają, jak tu z ujawniania swych dóbr się wywinąć. Przejawiają w tym dużo inwencji.

BIANKA MIKOŁAJEWSKA

A teraz pocałujcie mnie w dupę! - zakończył
mniej zarobimy na wywozie mięsa (o ok. 120 mln dol.) i owocach (o ok. 60 mln dol.), natomiast w pierwszej połowie roku sporo wydaliśmy na import zbóż. <br>Unijne zapotrzebowanie na naszą żywność nie jest więc tak duże, jak nam się wydaje.&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;KRAJ&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;I być, i mieć&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;I być, i mieć ˇ Publicznie politycy domagają się jawności majątkowej, ale prywatnie robią wszystko, by jej uniknąć&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;W świetle telewizyjnych kamer politycy żądają jawności majątkowej w życiu publicznym. W zaciszach gabinetów jednak wymyślają, jak tu z ujawniania swych dóbr się wywinąć. Przejawiają w tym dużo inwencji.&lt;/&gt;<br><br>&lt;au&gt;BIANKA MIKOŁAJEWSKA&lt;/&gt;<br><br>A teraz pocałujcie mnie w dupę! - zakończył
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego