Tytuł: Metropol
Nr: 03.19
Rok: 2001
dwunasty piłkarski Puchar Ligi Szkockiej. W finale zespół z Glasgow pokonał 3:0 Kilmarnock.
Bohaterem spotkania był Szwed Henrik Larsson, który zdobył wszystkie trzy bramki.
(PAP)

Koniec tenisowych mistrzostw w hali

TENIS Anna Żarska z SKT Sopot i Bartłomiej Dąbrowski z MKT Łódź zdobyli wczoraj złote medale halowych mistrzostw Polski. Pula nagród wynosiła 40,8 tys. złotych.
Zawody rozegrano na kortach TKS Mera Warszawa.
(PAP)

Niemoc siostry była pomocna

Serena Williams zwyciężyła w turnieju w Indian Wells.
19-letnia Amerykanka (rozstawiona z numerem 7.) pokonała w finale turnieju młodszą o dwa lata Belgijkę Kim Clijsters (rozstawioną z numerem 14.) 2:1
dwunasty piłkarski Puchar Ligi Szkockiej. W finale zespół z Glasgow pokonał 3:0 Kilmarnock.<br>Bohaterem spotkania był Szwed Henrik Larsson, który zdobył wszystkie trzy bramki.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Koniec tenisowych mistrzostw w hali&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;TENIS&lt;/&gt; Anna Żarska z SKT Sopot i Bartłomiej Dąbrowski z MKT Łódź zdobyli wczoraj złote medale halowych mistrzostw Polski. Pula nagród wynosiła 40,8 tys. złotych.<br>Zawody rozegrano na kortach TKS Mera Warszawa.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Niemoc siostry była pomocna&lt;/&gt;<br><br>Serena Williams zwyciężyła w turnieju w Indian Wells.<br>19-letnia Amerykanka (rozstawiona z numerem 7.) pokonała w finale turnieju młodszą o dwa lata Belgijkę Kim Clijsters (rozstawioną z numerem 14.) 2:1