Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Przekrój
Nr: 2930
Miejsce wydania: Kraków
Rok: 2001
franciszkanie i w 1996 roku mogli ją oglądać widzowie z Łodzi, Skierniewic i Krakowa. Po zmianach koncesyjnych przekształciła się w Telewizję Niepokalanów Puls.
Franciszkanie 8 czerwca uzyskali zgodę na nadawanie sygnału TN2 drogą satelitarną. Wcześniejsze wnioski o koncesję budziły wątpliwości Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji (m.in. spór o nazwę Puls, brak dokładnych informacji o sposobie finansowania oraz podwyższenie limitu reklam z 2 do 15 proc.). - Członkowie KRRiT tym razem nie mieli oporów. Telewizja ma gwarancje finansowe, a opłata za nadawanie satelitarne jest symboliczna, 500 zł - mówi rzecznik prasowy KRRiT, Joanna Stempień.
TN2 opiera się na formule poprzedniczki sprzed lat: jest
franciszkanie i w 1996 roku mogli ją oglądać widzowie z Łodzi, Skierniewic i Krakowa. Po zmianach koncesyjnych przekształciła się w Telewizję Niepokalanów Puls.<br>Franciszkanie 8 czerwca uzyskali zgodę na nadawanie sygnału TN2 drogą satelitarną. Wcześniejsze wnioski o koncesję budziły wątpliwości Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji (m.in. spór o nazwę Puls, brak dokładnych informacji o sposobie finansowania oraz podwyższenie limitu reklam z 2 do 15 proc.). - Członkowie KRRiT tym razem nie mieli oporów. Telewizja ma gwarancje finansowe, a opłata za nadawanie satelitarne jest symboliczna, 500 zł - mówi rzecznik prasowy KRRiT, &lt;name type="person"&gt;Joanna Stempień&lt;/&gt;. <br>TN2 opiera się na formule poprzedniczki sprzed lat: jest
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego