Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: ulotki turystyczne
Rok: 2000
jednego z kilkunastu egzotycznych krajów z oferty Scan Holiday, kuszącej rozległymi plażami, palmami i ciepłym morzem. A Przełom Tysiącleci-Sylwestra 2000 r., spędzić w niepowtarzalny sposób, z dala od szarej codzienności.
ATRAKCYJNE CENY
Scan Holiday oferuje Państwu specjalne ceny promocyjne na wycieczki realizowane w okresie grudzień 99 - marzec 2000 r. Rabaty na poszczególne wycieczki sięgają minimum kilkuset złotych na osobę.
Oferta ważna jest przy realizacji miejsc w okresie 10.12.99 - 22.02.2000 r. lub do wyczerpania miejsc.
W celu zakupu wycieczki w ramach powyższej oferty, Biuro Podróży Scan Holiday zaprasza do odwiedzenia Salonów firmowych Scan Holiday z niniejszym listem
jednego z kilkunastu egzotycznych krajów z oferty Scan Holiday, kuszącej rozległymi plażami, palmami i ciepłym morzem. A Przełom Tysiącleci-Sylwestra 2000 r., spędzić w niepowtarzalny sposób, z dala od szarej codzienności.<br>&lt;hi&gt;ATRAKCYJNE CENY&lt;/&gt;<br>Scan Holiday oferuje Państwu specjalne ceny promocyjne na wycieczki realizowane w okresie grudzień 99 - marzec 2000 r. Rabaty na poszczególne wycieczki sięgają minimum kilkuset złotych na osobę.<br>Oferta ważna jest przy realizacji miejsc w okresie 10.12.99 - 22.02.2000 r. lub do wyczerpania miejsc.<br>W celu zakupu wycieczki w ramach powyższej oferty, Biuro Podróży Scan Holiday zaprasza do odwiedzenia Salonów firmowych Scan Holiday z niniejszym listem
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!