Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Życie Podkarpackie
Nr: 03.02
Miejsce wydania: Przemyśl
Rok: 2005
Olczak.
- Oni ten przetarg rozstrzygnęli poza oficjalnym rozpoznaniem. Po otwarciu ofert komisja odczytała cenę oferty firmy "Integral" - 876 tys. 697,41 zł. Była to jedna z najdroższych ofert. I nagle dostajemy informację, że oni wygrali dzięki jakiemuś rabatowi. Na posiedzeniu nie było mowy o jakimkolwiek rabacie ze strony tej firmy. Rabaty doszły nie wiadomo kiedy i skąd. Wynik tego przetargu był dla mnie bulwersujący - opowiada prezes firmy "Sanikan" Rzeszów Jerzy Pękosz. Zdanie to podziela prezes spółki "Sów POL" Józef Sówka: - Rozstrzygnięcie przetargu jest niczym nieuzasadnione. Nie słyszałem nic o żadnym rabacie. Pojawił się po zakończeniu posiedzenia.
Katarzyna SOCHA


Najczęściej w skontrolowanej
Olczak. <br>- Oni ten przetarg rozstrzygnęli poza oficjalnym rozpoznaniem. Po otwarciu ofert komisja odczytała cenę oferty firmy "Integral" - 876 tys. 697,41 zł. Była to jedna z najdroższych ofert. I nagle dostajemy informację, że oni wygrali dzięki jakiemuś rabatowi. Na posiedzeniu nie było mowy o jakimkolwiek rabacie ze strony tej firmy. Rabaty doszły nie wiadomo kiedy i skąd. Wynik tego przetargu był dla mnie bulwersujący - opowiada prezes firmy "Sanikan" Rzeszów Jerzy Pękosz. Zdanie to podziela prezes spółki "Sów POL" Józef Sówka: - Rozstrzygnięcie przetargu jest niczym nieuzasadnione. Nie słyszałem nic o żadnym rabacie. Pojawił się po zakończeniu posiedzenia. <br>&lt;au&gt;Katarzyna SOCHA&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;intro&gt;Najczęściej w skontrolowanej
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!