Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 31
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
kolejnego przetargu nikt się nie zgłosił. Wkrótce opracowany został program naprawczy dla spółki, który jednak nie zyskał aprobaty jej właściciela - miasta. Wtedy zapadła decyzja o odwołaniu dotychczasowego prezesa.
Wybrany w środę nowy prezes widzi ratunek dla PHW w prywatyzacja spółki. Decyzję w tej sprawie ma podjąć na najbliższej sesji nowotarska Rada Miejska. Zanim jednak dojdzie do sprzedaży spółki, konieczne są działania poprawiające jej kondycję. - Program naprawczy to rzecz doraźna, ma dopomóc, by firma wyszła z zapaści i wyprowadzić ją na szersze wody - mówi nowy prezes PHW. - Pierwsze efekty wprowadzanych zmian już widać - maleją koszty, pojawia się dochód.
Nadal nie wiadomo jednak, jakie
kolejnego przetargu nikt się nie zgłosił. Wkrótce opracowany został program naprawczy dla spółki, który jednak nie zyskał aprobaty jej właściciela - miasta. Wtedy zapadła decyzja o odwołaniu dotychczasowego prezesa.<br>Wybrany w środę nowy prezes widzi ratunek dla PHW w prywatyzacja spółki. Decyzję w tej sprawie ma podjąć na najbliższej sesji nowotarska Rada Miejska. Zanim jednak dojdzie do sprzedaży spółki, konieczne są działania poprawiające jej kondycję. - Program naprawczy to rzecz doraźna, ma dopomóc, by firma wyszła z zapaści i wyprowadzić ją na szersze wody - mówi nowy prezes PHW. - Pierwsze efekty wprowadzanych zmian już widać - maleją koszty, pojawia się dochód.<br>Nadal nie wiadomo jednak, jakie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego