Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 32
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
aktualnie czeka jeszcze na załatwienie formalności, związanych z zezwoleniem. Termin ostatecznego zakończenia budowy zależy od zapotrzebowania. Poszczególne segmenty będą wznoszone osobno, zależnie od ilości chętnych do zakupienia nowego lokalu.
Kilka mieszkań w nowym budynku prawdopodobnie nie trafi do osób, oczekujących na przydział mieszkania komunalnego. - Ostatecznie o sposobie rozdysponowania lokali zadecyduje Rada Miejska - tłumaczy sekretarz miasta Franciszek Jachymiak. - My będziemy proponować, by pozyskane mieszkania sprzedać osobom, zajmującym mieszkania komunalne, które chciałyby poprawić swój standard. Przeprowadzając się do nowego bloku, zwalniałyby miastu zajmowane dotychczas pomieszczenia, a te przydzielilibyśmy osobom, oczekującym na liście.
Prawdopodobnie na tych samych zasadach zostaną rozdysponowane mieszkania sprzedanego przez miasto budynku
aktualnie czeka jeszcze na załatwienie formalności, związanych z zezwoleniem. Termin ostatecznego zakończenia budowy zależy od zapotrzebowania. Poszczególne segmenty będą wznoszone osobno, zależnie od ilości chętnych do zakupienia nowego lokalu.<br>Kilka mieszkań w nowym budynku prawdopodobnie nie trafi do osób, oczekujących na przydział mieszkania komunalnego. - Ostatecznie o sposobie rozdysponowania lokali zadecyduje Rada Miejska - tłumaczy sekretarz miasta Franciszek Jachymiak. - My będziemy proponować, by pozyskane mieszkania sprzedać osobom, zajmującym mieszkania komunalne, które chciałyby poprawić swój standard. Przeprowadzając się do nowego bloku, zwalniałyby miastu zajmowane dotychczas pomieszczenia, a te przydzielilibyśmy osobom, oczekującym na liście.<br>Prawdopodobnie na tych samych zasadach zostaną rozdysponowane mieszkania sprzedanego przez miasto budynku
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego